Nová dobrodružství Ferda 3/4 (DVD)

Kategorie Ferda Mravenec
Dodací lhůta Skladem
Cena s DPH 79,– Kč

Počet

Nová dobrodružství Ferda 3/4 (DVD) Tip

Popis

 DVD: Nová dobrodružství Ferda 3/4

 

1. Příběh o Robinu Hoodovi
V zimě se scházejí naši přátelé v domku FERDY MRAVENCE a v teple si čtou dobrodružné příběhy. V tom dnešním se FERDA stává Robinem Hoodem, Beruška krásnou Mariannou, Pytlik Malým Johnem a dobrodružství se jen hrnou.

2. O tom, jak dopadly narozeniny brouka Pytlíka
Brouk Pytlík dostane k narozeninám vysněnou motorku. Ale sen se promění v noční můru – hned při první jízdě Pytlík končí v nemocnici. Navíc jeho domek opakovaně vyloupí zloději a zdá se, že něco vzácného hledají.

3. O zdviži na mléko a lupičích a jejich královně
FERDA je povolán do mraveniště, kde spoustou zlepšováků a technických vynálezů zjednoduší mravencům život. Klidnou atmosféru naruší útok otrokářských mravenců. Rozhoří se velká bitva, ale statečným obráncům mraveniště nepomůže ani FERDA. Upadne i on do zajetí?

4. O tajemném komandu a vejcožroutech
Podaří se FERDOVI prchnout od otrokářských mravenců a vrátit se domů? Královna otrokářů usilovně po vynalézavém mravenci pátrá a vypsala na jeho dopadení velkou odměnu. Hrozba otrokářských mravenců je velká, ale FERDA má přece přátele!

Scénář: Liane Novotny
Režie: Jerry Hampeys, Ralph Newman Hudba: Jiří Strohner (1-4), Eugen Illin (3-4)
Texty písní: Zbyšek Pantíček
V českém znění: Pavel Zedníček, Marek Eben, Veronika Gajerová, Karel Heřmánek, Petr Vacek, Jiří Lábus, Petr Nárožný, Ota Jirák, Pavel Vondra, Kamila Špráchalová a další.

 

Související zboží

 

 


Rc modely