Šmoulové 18, DVD

Kategorie Šmoulové
Dodací lhůta Skladem
Cena s DPH 99,– Kč
Šmoulové 18, DVD Tip

Popis

Šmoulové 18

Veselé příhody malých modrých skřítků - šmoulů. Šmoulové si žijí bezstarostným životem, který jim věčně kazí jen zlý černokněžník Gargamel a jeho kocour Azrael, kteří jsou posedlí touhou všechny je pochytat a sníst...

Legrace, dobrodružství, ale i kapka napětí se skrývají v jedinečných šmoulích příbězích. Přidej se k nin i ty!
DVD obsahuje příběhy:
01. Tančící medvěd
Neotesaný Malakoff měl tančícího medvěda. Ten však svému nehodnému pánovi jednoho dne utekl, a tak si Malakoff musí obsatarat novou atrakci - a tou mají být šmoulata!
02. Papík je nemocný
Když se šmoulí štěně napije zkažené vody, vypadá to s ním zle. Jedinou nadějí na jeho záchranu může být dotek rohu jednorožce. Jenže, kde ho najít?
03. Trable nenápadného šmouly
Jeden ze šmoulů jako by pro nikoho neexistoval. Rád by získal výraznější osobnost a trochu pozornosti, ale to nebude nijak jednoduché.
04. Fešákův nejbližší přítel
Fešák je přesvědčen, že na světě není nic úžasnějšího, než on sám. Když najde skřítka, který jej bezmezně obdivuje, je nadšený. Ale přátelé mohou taky dělat potíže.
05. Když se zblázní čas
Zdá se, že žádný šmoula nemá čas hrát si se šmoulaty. Jejich výprava za Otcem času přes mohutně plynoucí řeku Času bude mít nečekané následky...
06. Pérovací šmoulové
Nový strom ve šmoulí vesnici má jedinečné vlastnosti - jeho míza je elastická. Ne každý šmoula toho ale dokáže správně využít.

Datum vydání: 30.06.2011
Region: 2
Bonusy: Zvuk slovensky
Formát obrazu: PAL 4:3
Minutáž: 01:14:00
Rok natočení: 1981
Země: USA / Belgie
Zvuk CZ: ČESKÝ Dolby Digital 2.0 (Stereo)
 

 


Rc modely