Šmoulové 19, DVD

Kategorie Šmoulové
Dodací lhůta Na dotaz
Cena s DPH 99,– Kč
Šmoulové 19, DVD Tip

Popis

Šmoulové 19

Šmoulové se nikdy nenudí. Život v jejich vesničce je plný veselých příhod, a když se přidá Gargamel, je o napětí a dobrodružství postaráno!
DVD obsahuje příběhy:
01. Šmoulí princ
Silák zachrání princeznu Gerthu a její otec předpokládá, že si ji vezme za ženu a stane se členem královské rodiny. Není si však jistý, že touží zrovna po takovém údělu...
02. Šmoulové soudí viníka
Když se ztratí Šmoulíček, Koumák navrhne, aby se konal soud a našel viník, který jej špatně hlídal. Zapomíná přitom ale, že to byl on, kdo byl na řadě s hlídáním!
03. Dokonalý šmoula
Nešika nikdy nebyl hbitý nebo obratný, díky kouzlu se ale staně dokonalým a jeho zručnosti se nikdo nevyrovná. Ostatní šmoulové si náhle připadají úplně k ničemu a vůbec se jim to nelíbí.
04. Opeřený nepřítel
Šmoulové našli vejce supa a jsou rozhodnuti pečovat o ně, až do vylíhnutí ptáčete. Gargamel však přijde na to, jak se změnit v ptáka, aby mohl všechny šmouly pochytat.
05. Gargamelova výprava
Šmoulí vesnice je proti vpádu nevítaných návštěvníků chráěnna kouzlem. Jenže to právě na pár hodin selhalo. Gargamel tedy nelení a vyráží na šmouly!
06. V hlavní roli: Taťka šmoula
Pozice Taťky šmouly má vedle řady výhod také několik obtíží. Mezi ně patří zo, že ho někdo ruší každých pět minut i uprostřed důležitých magických experimentů. Taťka šmoula tedy přemýšlí, zda by ho v jeho funkci nemohl někdo nahradit.

Datum vydání: 04.07.2011
Region: 2
Bonusy: Zvuk slovensky
Formát obrazu: PAL 4:3
Minutáž: 01:14:00
Rok natočení: 1981
Země: USA / Belgie
Zvuk CZ: ČESKÝ Dolby Digital 2.0 (Stereo)
 

 


Rc modely