Šmoulové 22, DVD

Kategorie Šmoulové
Dodací lhůta Na dotaz
Cena s DPH 99,– Kč
Šmoulové 22, DVD Tip

Popis

Zábava na každý den! Na šmouly jako vždy čeká spousta legrace a napínavých dobrodružství, v nichž nebude chybět ani podařená dvojice čaroděj Gargamel a jeho kocour Azrael.

DVD obsahuje příběhy:
01. PLECHÁNEK HOŘÍ HNĚVEM
Šmoulí robot Plechánek byl zasažen bleskem, a kvůli tomu se v hněvu začne přehřívat. Taťka šmoula jej pospíchá zchladit, než jej žár zničí. Ještě předtím ale bude muset Plechánek využít své nové síly, aby zachránil své kamarády před Gargamelem.
02. MÉĎA MÍŠA ZPĚVÁČKEM
Chlorhydris se rozhodla změnit jaro na ten nejsmutnější čas celého roku. Její kouzlo změní jarního ptáčka, přinášejícího štěstí, na krákajícího havrana. Podaří se šmoulům zachránit jaro?
03. ZUŘIVÝ REPORTÉR
Kutilův nový přístroj na vytváření obrázků by mohl nahradit pomalé malíře. Když se ale dostanou snímky šmoulí vesnice do ruky Gargamelovi, musí přijít šmoulové na způsob, jak ho zmást, aby jejich domov nenašel.
04. TĚŽKÝ JE ŽIVOT KUTILA
Všichni se na Kutila zlobí, když některý jeho vynález selže, a tak se rozhodne opustit vesnici. Když ale Gargamel využije jeden z jeho zavrhnutých strojů k chytání šmoulů, uvědomí si Kutil, že musí svým přátelům pomoci.

Datum vydání: 12.09.2011
Region: 2
Bonusy: Slovenský dabing
Formát obrazu: PAL 4:3
Minutáž: 00:49:00
Rok natočení: 1981
Země: Belgie
Zvuk CZ: ČESKÝ Dolby Digital 2.0 (Stereo)
 

 


Rc modely