Šmoulové 4, DVD

Kategorie Šmoulové
Dodací lhůta Na dotaz
Cena s DPH 99,– Kč
Šmoulové 4, DVD Tip

Popis

Další veselé příhody šmoulů jsou tu! Šmoulové si žijí bezstarostným životem, který jim věčně kazí jen zlý černokněžník Gargamel a jeho kocour Azrael, kteří jsou posedlí touhou všechny je pochytat a sníst... Ani tentokrát šmoulové nezklamou a představí se s pořádnou porcí zábavy, v níž nebude nouze ani o napětí a nebezpečí!

DVD obsahuje 6 dílů:
1. SVĚT PODLE ŠMOULAT - Matka příroda se svěří do péče šmoulího dědečka a svou kouzelnou hůlku svěří Natovi. To však nebyl nejlepší nápad a velké trable jsou na obzoru.
2. DOKOTR ŠMOULA - Jeden ze šmoulů se chce za každou cenu stát doktorem. A ostatní se mohou jen pokusit splnit mu jeho přání...
3. ŠMOULÍ PŘEDSTAVENÍ - Poetova nová hra představí Šmoulinku v hlavní roli a všichni ostatní šmoulové se budou moct přetrhnout, aby získali roli jejího partnera.
4. ROZJÍVENÍ ŠMOULOVÉ - Gargamel má další ďábelský plán, který už musí najisto vyjít! Jeho kouzlo má proměnit šmouly na hulváty. Podaří se jim včas odvrátit nebezpečí?
5. NEJOBLÍBENĚJŠÍ ŠMOULA - Šprýmařovy explodující dárkové balíčky byly kouzlem změněny a všechny teď obsahují opravdové dárky. Rázem se z něj stává nejoblíbenější šmoula, což ho notně vyvede z míry.
6. ŠMOULÍ MUZIKA - Zlá čarodějnice chce pomocí kouzelného rohu sebrat hudbu ze všech písní - zejména ze šmoulích. Dokážou šmoulové odolat jejímu plánu?

Datum vydání: 20.12.2010
Region: 2
Bonusy: Slovenský dabing
Formát obrazu: PAL 4:3
Minutáž: 01:18:00
Rok natočení: 1981
Země: USA / Belgie
Zvuk CZ: ČESKÝ Dolby Digital 2.0 (Stereo)
 

 


Rc modely