Šmoulové 4, DVD

Kategorie Šmoulové
Dodací lhůta Na dotaz
Cena 99,– Kč
Šmoulové 4, DVD Tip

Popis

Další veselé příhody šmoulů jsou tu! Šmoulové si žijí bezstarostným životem, který jim věčně kazí jen zlý černokněžník Gargamel a jeho kocour Azrael, kteří jsou posedlí touhou všechny je pochytat a sníst... Ani tentokrát šmoulové nezklamou a představí se s pořádnou porcí zábavy, v níž nebude nouze ani o napětí a nebezpečí!

DVD obsahuje 6 dílů:
1. SVĚT PODLE ŠMOULAT - Matka příroda se svěří do péče šmoulího dědečka a svou kouzelnou hůlku svěří Natovi. To však nebyl nejlepší nápad a velké trable jsou na obzoru.
2. DOKOTR ŠMOULA - Jeden ze šmoulů se chce za každou cenu stát doktorem. A ostatní se mohou jen pokusit splnit mu jeho přání...
3. ŠMOULÍ PŘEDSTAVENÍ - Poetova nová hra představí Šmoulinku v hlavní roli a všichni ostatní šmoulové se budou moct přetrhnout, aby získali roli jejího partnera.
4. ROZJÍVENÍ ŠMOULOVÉ - Gargamel má další ďábelský plán, který už musí najisto vyjít! Jeho kouzlo má proměnit šmouly na hulváty. Podaří se jim včas odvrátit nebezpečí?
5. NEJOBLÍBENĚJŠÍ ŠMOULA - Šprýmařovy explodující dárkové balíčky byly kouzlem změněny a všechny teď obsahují opravdové dárky. Rázem se z něj stává nejoblíbenější šmoula, což ho notně vyvede z míry.
6. ŠMOULÍ MUZIKA - Zlá čarodějnice chce pomocí kouzelného rohu sebrat hudbu ze všech písní - zejména ze šmoulích. Dokážou šmoulové odolat jejímu plánu?

Datum vydání: 20.12.2010
Region: 2
Bonusy: Slovenský dabing
Formát obrazu: PAL 4:3
Minutáž: 01:18:00
Rok natočení: 1981
Země: USA / Belgie
Zvuk CZ: ČESKÝ Dolby Digital 2.0 (Stereo)
 

 


Rc modely